0 0
Bukëzza

Bukëzza

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
1 samun
kaçkavall
domate
qepë e kuqe
proshutë pule

Recetë e veçantë me bukë dhe përbërës për picë. E thjeshtë dhe shumë kreative, do impresionojë secilin që ia servoni.

Përbërësit

Udhëzimet

Shpërndaje

(Visited 16 873 times, 2 visits today)
Hapi 1
E kam përfunduar këtë hap

Marrim një bukë të gatshme (samun) dhe bëjmë prerje nëpër të gjithë sipërfaqen e bukës.

Hapi 2
E kam përfunduar këtë hap

Mbushim prerjet me një copë nga të gjithë përbërësit dhe e fusim në furrë për 5 min në 180 °C. Ju bëftë mirë.

i mëparshmi
Kek brownie me çokollatë dhe dredhëza
i ardhshmi
Muffins që nuk shëndoshin
  • 16 873 Pamje
  • 20 min
  • Servon 4
  • Vështirësia: Mesatare
  • 180 °C

Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
1 samun
kaçkavall
domate
qepë e kuqe
proshutë pule

Përzgjedh këtë recetë

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

i mëparshmi
Kek brownie me çokollatë dhe dredhëza
i ardhshmi
Muffins që nuk shëndoshin