0 0
Freskues dhe dezinfektues ambienti

Freskues dhe dezinfektues ambienti

Directions

Share

Për shkak të situatës aktuale me përhapjen e virusit dhe mundësive të pakta për t’i gjetur në dyqan, ndajmë me ju recetën për përgatitjen në shtëpi të një freskuesi dhe dezinfektuesi natyral për ambientin e shtëpisë suaj.

 

1 filxhan ujë

2 lugë gjelle alkool medicinal

15-20 pika vaj esencial me cilësi antibakteriale (livando, eukaliptus, limon, nane…)

 

Në shishen me spërkatës bëjini bashkë të gjithë përbërësit.

Spërkatësi dhe dezinfektuesi juaj natyral është gati për përdorim.

Para përdorimit, shishen tundeni mirë.

 

(Visited 741 times, 1 visits today)
previous
Puding shtëpie me banane
next
Makarona me spinaq e bizele
  • 741 Views
  • Vështirësia: Medium

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Bookmark this recipe

Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

previous
Puding shtëpie me banane
next
Makarona me spinaq e bizele