0 0
Fruta në skarë

Fruta në skarë

Kuzhina:

  A e dinit ju adhuruesit e skarës, që aty mund të skuqni edhe frutat tuaja të preferuara?

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 211 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Frutat pritini në flegra dhe vendosini në shkopinjtë adekuatë për skarë.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Piqini për disa minuta.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Servojini me akullore ose krem shllag.

  Ju bëfshin mirë.

  i mëparshmi
  Sallatë quinoa me mentë e belush
  i ardhshmi
  Sallatë pule
  • 211 Pamje
  • 5 min
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Sallatë quinoa me mentë e belush
  i ardhshmi
  Sallatë pule