0 0
Gjoks pule me spinaq

Gjoks pule me spinaq

Ingredients

500 gr Gjoks pule
100 gr djath
100 gr spinaq
mëlmesa
Cuisine:

  E shijshme, por e lehtë për t’u gatuar. Me Shije!

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 901 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Spinaqin lajeni mirë e më pas grijeni imët. Shtoni edhe djathin dhe të gjitha trazojini bashkë mirë.

  Step 2
  Mark as Complete

  Gjoksin e pulës priteni në shirita, rraheni me çekan kuzhine, shtoni mëlmesa sipas dëshirës dhe mbushini me përzierjen e spinaqit me djath.

  Step 3
  Mark as Complete

  Mbështillini në role dhe piqini në furrën e parangrohur në një enë të lyer me vaj.
  Ju bëftë mirë.

  previous
  Bajadera
  next
  Pashtetë në kushte shtëpie
  • 901 Views
  • 30 min
  • Vështirësia: Easy
  • 220 grade

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  500 gr Gjoks pule
  100 gr djath
  100 gr spinaq
  mëlmesa

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Bajadera
  next
  Pashtetë në kushte shtëpie