0 0
Kafe mocha

Kafe mocha

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
1 filxhan kafe instante *të nxehtë
1 lugë çokollatë pluhur
1 lugë sheqer
4 lugë qumësht
Kuzhina:

  A doni ta bëni kafenë mocha në shtëpi? Këtu e keni recetën për një variant jashtëzakonisht të lehtë të saj.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 374 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Kafenë e nxehtë zbrazeni në filxhan. Shtoni çokollatën pluhur, sheqerin e qumështin.

  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Stir-fry aziatik
  i ardhshmi
  Pjeshka, ky frut magjik!
  • 374 Pamje
  • Servon 1
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  1 filxhan kafe instante *të nxehtë
  1 lugë çokollatë pluhur
  1 lugë sheqer
  4 lugë qumësht

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Stir-fry aziatik
  i ardhshmi
  Pjeshka, ky frut magjik!