0 0
Koktej me pjeshkë

Koktej me pjeshkë

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
10-12 pjeshkë
3 lugë gjelle fëstëkë të bluar
300 ml qumësht
kube akulli
1 lëvore portokalli
pak sheqer
1 lugë reçeli rum
Kuzhina:

  Një pije freskuese për ditët me vapë.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 547 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  I kaloni të gjithë përbërësit në blender derisa të fitoni një lëng homogjen.

  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Sallatë me kuskus
  i ardhshmi
  Shalqiri dhe vetitë e tij!
  • 547 Pamje
  • 5 min
  • Servon 4
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  10-12 pjeshkë
  3 lugë gjelle fëstëkë të bluar
  300 ml qumësht
  kube akulli
  1 lëvore portokalli
  pak sheqer
  1 lugë reçeli rum

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Sallatë me kuskus
  i ardhshmi
  Shalqiri dhe vetitë e tij!