0 0
Lëng detox

Lëng detox

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
2 karrota
1 molla
3 rrënjë selinoje
1/2 rrepë e kuqe
1 lugë xhenxhefil i bluar
1 dorë gjethe magdanozi e selinoje
Kuzhina:

  Me këtë lëng të thjeshtë detoksifikues, përgatiteni trupin tuaj për pranverë.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 973 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Karrotat, mollën e selinon bluajini në blender.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Shtoni edhe rrepën e kuqe, xhenxhefilin dhe gjethet e magdanozit. Bluajini derisa të fitoni një masë homogjene.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Lëngu konsumohet menjëherë.
  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Çaj xhenxhefili
  i ardhshmi
  Sallatë me karrota
  • 973 Pamje
  • 10 min
  • Servon 2
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  2 karrota
  1 molla
  3 rrënjë selinoje
  1/2 rrepë e kuqe
  1 lugë xhenxhefil i bluar
  1 dorë gjethe magdanozi e selinoje

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Çaj xhenxhefili
  i ardhshmi
  Sallatë me karrota