0 0
Lëng për frymëmarrje më të lehtë

Lëng për frymëmarrje më të lehtë

Ingredients

Adjust Servings:
2 molla
2 karrota
rriskë e trashë limoni
kube akulli
Cuisine:

  Problemet me frymëmarrjen, përfshirë edhe astma, lehtësohen me përdorimin e vitaminës C. Kombinimi i këtyre frutave dhe perimeve, është ideal për të gjithë ata që kanë probleme me rrugët e frymëmarrjes.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 281 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Të gjithë përbërësit lajini mirë me ujë të nxehtë e më pas pastrojini.

  Step 2
  Mark as Complete

  Pritini në kubikë të vegjël dhe vendosini në aparatin për përgatitjen e lëngjeve.

  Step 3
  Mark as Complete

  Bluajini.

  Step 4
  Mark as Complete

  Në gotat ku do të zbrazni lëngun, hidhni kubet e akullit paraprakisht e më pas lëngun.

  Step 5
  Mark as Complete

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Speca të mbushur me patate
  next
  Supë me selino e ftua
  • 281 Views
  • 10 min
  • Serves 1
  • Vështirësia: Medium

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  2 molla
  2 karrota
  rriskë e trashë limoni
  kube akulli

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Speca të mbushur me patate
  next
  Supë me selino e ftua