0 0
Mëngjes nga frigoriferi- Tërshërë me kafe

Mëngjes nga frigoriferi- Tërshërë me kafe

Ingredients

Adjust Servings:
100 gr tërshërë
50 ml kafe
180 ml qumësht kokosi
2 lugë gjelle mjaltë
½ lugëz kanellë
Cuisine:

  Përmes këtij mëngjesi, trupi juaj do të marrë edhe dozën e mjaftueshme të kafesë për një ditë të re pune.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 202 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Të gjithë përbërësit bëjini bashkë në një enë plastike dhe lërini të pushojnë gjatë natës në frigorifer.

  Step 2
  Mark as Complete

  Të nesërmen konsumojeni.

  Step 3
  Mark as Complete

  Gjithashtu, sipas dëshirës, mund t’i shtoni edhe fruta të freskëta që iu pëlqejnë.

  previous
  Gjellë vitaminoze
  next
  Stir fry pule me brokoli
  • 202 Views
  • 5 min
  • Serves 1
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  100 gr tërshërë
  50 ml kafe
  180 ml qumësht kokosi
  2 lugë gjelle mjaltë
  ½ lugëz kanellë

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Gjellë vitaminoze
  next
  Stir fry pule me brokoli