0 0
Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit

Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit

Udhëzimet

Shpërndaje

Nëse konsumoni një lugë me bajame të përzier me mjaltë, ju i keni dhuruar vetes një formulë të shëndetshme për të rritur imunitetin, luftuar kolesterolin e keq dhe mbrojtur kundër sëmundjeve të zemrës.

(Visited 1 783 times, 2 visits today)
i mëparshmi
Molla e gjelbër kundër plakjes
i ardhshmi
Nutella kek
  • 1 783 Pamje
  • Vështirësia: Mesatare

Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

Përzgjedh këtë recetë

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

i mëparshmi
Molla e gjelbër kundër plakjes
i ardhshmi
Nutella kek