0 0
Nuk dini me çfarë ta shërbeni gjoksin e pulës? Ja një ide.

Nuk dini me çfarë ta shërbeni gjoksin e pulës? Ja një ide.

Ingredients

Adjust Servings:
1 kg patate
vaj ulliri
kripë dhe piper i zi
rozmarinë e freskët
Cuisine:

  Do t'i bëni sërish, sërish e sërish....

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 263 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Patatet qërojini, lajini e prijini në format që dëshironi.

  Step 2
  Mark as Complete

  Pastaj, kalojini në përzierjen me vaj ulliri, kripë, piper të zi e rozmarinë.

  Step 3
  Mark as Complete

  Vendosini në enën përkatëse dhe piqini në furrën e parangrohur në 180 gradë për afro gjysmë ore.

  Step 4
  Mark as Complete

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Qofte me mish bibe
  next
  Ja pse duhet të pini cdo ditë çaj me xhenxhefil dhe limon
  • 263 Views
  • 40 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Medium
  • 180

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  1 kg patate
  vaj ulliri
  kripë dhe piper i zi
  rozmarinë e freskët

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Qofte me mish bibe
  next
  Ja pse duhet të pini cdo ditë çaj me xhenxhefil dhe limon