0 0
Petulla djathi

Petulla djathi

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
300 gr djath të njomë
200 gr miell
2 vezë
1 lugë e vogël pluhur pjekurinash
100 ml jogurt
kripë
Kuzhina:

  Në qoftë se nuk i keni provuar akoma, atëherë është koha e fundit që ta bëni.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 903 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Bëjini bashkë të gjithë përbërësit duke krijuar një masë homogjene.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Piqini në vaj të nxehtë.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Ju bëfshin mirë.

  i mëparshmi
  Palëpeta të shëndetshme
  i ardhshmi
  Patate rosti sipas mënyrës zvicerane
  • 903 Pamje
  • 30 min
  • Servon 4
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  300 gr djath të njomë
  200 gr miell
  2 vezë
  1 lugë e vogël pluhur pjekurinash
  100 ml jogurt
  kripë

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Palëpeta të shëndetshme
  i ardhshmi
  Patate rosti sipas mënyrës zvicerane