0 0
Pije me kafe e banane

Pije me kafe e banane

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
1/2 banane
150 gr jogurt grek
200 ml qumësht i ftohtë
2 lugë gjelle mjaltë
50 ml nescafe të ftohtë
Kuzhina:

  Një pije e jashtëzakonshme mëngjesi, që do t’u jap energjinë e duhur për të përballuar të gjitha sfidat e ditës.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 489 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Të gjithë përbërësit vendosini në blender dhe bluajini derisa të fitoni një masë homogjene.

  Shërbejeni.

  i mëparshmi
  Açai Berry- vlerat ushqyese
  i ardhshmi
  Sallatë e shijshme frutash
  • 489 Pamje
  • 5 min
  • Servon 1
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  1/2 banane
  150 gr jogurt grek
  200 ml qumësht i ftohtë
  2 lugë gjelle mjaltë
  50 ml nescafe të ftohtë

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Açai Berry- vlerat ushqyese
  i ardhshmi
  Sallatë e shijshme frutash