0 0
Pije vitaminoze dimri

Pije vitaminoze dimri

Përbërësit

500 ml ujë
4 karrota
2 portokaj
2 banane
2 limona
2 cm xhenxhefil
Kuzhina:

  Agrumet dhe xhenxhefili janë një kombinim i përkryer për detoksifikimin e organizmit dhengritjen e imunitetit.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 483 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Qërojini frutat dhe xhenxhefilin.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Karrotat e prera, bananet, portokajt dhe limonin bluajini në blender.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Shtoni edhe xhenxhefilin dhe përsëriteni bluarjen edhe një herë.

  Hapi 4
  E kam përfunduar këtë hap

  Në fund shtoni ujin, miksojeni edhe një herë dhe shërbejeni.

  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Tortë me krepa
  i ardhshmi
  Gjyveç express
  • 483 Pamje
  • 10 min
  • Vështirësia: Mesatare

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  500 ml ujë
  4 karrota
  2 portokaj
  2 banane
  2 limona
  2 cm xhenxhefil

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Tortë me krepa
  i ardhshmi
  Gjyveç express