0 0
Role për mëngjes

Role për mëngjes

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
2 vezë
20 gr djath parmezan
spinaq
Kuzhina:

  Një mëngjes i lehtë e mbi të gjitha i shijshëm dhe ushqyes.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 1 588 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Përbërësit për petën bëjini bashkë.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Duhet të keni parasysh që për çdo vezë, duhen 10 gr djath parmesan.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Petën piqeni në furrën e parangrohur në 180 gradë për 10 minuta.

  Hapi 4
  E kam përfunduar këtë hap

  Mbushjen bëjeni sipas dëshirës. Mbështilleni si role, priteni dhe shërbejeni.

  Hapi 5
  E kam përfunduar këtë hap

  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Sallatë me shegë e lakër
  i ardhshmi
  Petulla me fruta pylli
  • 1 588 Pamje
  • 20 min
  • Servon 2
  • Vështirësia: e Lehtë
  • 180

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  2 vezë
  20 gr djath parmezan
  spinaq

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Sallatë me shegë e lakër
  i ardhshmi
  Petulla me fruta pylli