0 0
Rriska buke me avokado

Rriska buke me avokado

Cuisine:

  Një recetë e përsosur dhe e shëndetshme për paragjellë ose mund të përdoret edhe si mes-shujtë.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 240 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Bukën ndajeni në rriska, hidhini sipër fetat e mozzarellës dhe avokadon e prerë po në rriska.

  Step 2
  Mark as Complete

  Shtoni kripë e piper të zi, lëng limoni e spërkateni me piper chilli.

  Step 3
  Mark as Complete

  Në fund hidhini edhe gjethe borziloku dhe presh të prerë në rrathë.
  Ju bëftë mirë.

  previous
  Supë shtëpie me pulë
  next
  Bukë çokollate
  • 240 Views
  • 20 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Supë shtëpie me pulë
  next
  Bukë çokollate