0 0
Sallatë me peshk ton

Sallatë me peshk ton

Cuisine:

  Një sallatë e shkëlqyeshme, që mund të shërbehet si pjatë kryesore ose edhe pjatë anësore e një darke të shijshme.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 654 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Sallatën lajeni, thajeni dhe renditeni në pjatancë.

  Step 2
  Mark as Complete

  Peshkun dhe fasulet kullojini nga lëngu ku ndodhen e më pas renditini mbi sallatë.

  Step 3
  Mark as Complete

  Sipër tyre shtoni ullinjtë dhe specin e prerë në katrorka të vogla. Shtoni edhe kripë e piper.

  Step 4
  Mark as Complete

  Në fund hidhni edhe vaj ulliri e lëngun e limonit dhe shërbejeni.

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Makarona me spinaq
  next
  Kek “Etna”
  • 654 Views
  • 10 min
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Makarona me spinaq
  next
  Kek “Etna”