0 0
Sallatë me peshk tuna (ton)

Sallatë me peshk tuna (ton)

Ingredients

Adjust Servings:
1 kanace peshk tuna
1 qepë
2 lugë gjelle fara sezami
2 lugëza ketchup
2 lugëza mustardë
3 tranguj turshi
Cuisine:

  Kjo është një recetë për sallatë me peshk tuna, e cila ka një shije të posacme.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 234 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Qepën dhe trangujt grijini sa më imët.

  Step 2
  Mark as Complete

  Peshkun tuna kullojeni mirë.

  Step 3
  Mark as Complete

  Farat e sezamit skuqini në tavë teflon.

  Step 4
  Mark as Complete

  Më pas të gjithë përbërësit bëjini bashkë në një enë më të thellë.

  Step 5
  Mark as Complete

  Para servimit, sallatën ftoheni mirë në frigorifer.

  Step 6
  Mark as Complete

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Speca të mbushur me djathë
  next
  Sallatë karrotash me kikirikë
  • 234 Views
  • 15 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Medium

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  1 kanace peshk tuna
  1 qepë
  2 lugë gjelle fara sezami
  2 lugëza ketchup
  2 lugëza mustardë
  3 tranguj turshi

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Speca të mbushur me djathë
  next
  Sallatë karrotash me kikirikë