0 0
Sallatë me vezë të ziera

Sallatë me vezë të ziera

Ingredients

Adjust Servings:
4 vezë të ziera
2 qepë të njoma
1 rrënjë selinoje
4 lugë gjelle majonez
1 lugëz mustardë
magdanoz
kripë dhe piper i zi
Cuisine:

  Një mënyrë e përsosur për të përdorur vezët e ziera, që u kanë tepruar. Një sallatë e përsosur, që do të mund ta përdorni edhe për të lyer sanduicët.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 604 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Vezët qërojini dhe pritini në kubikë të vegjël.

  Step 2
  Mark as Complete

  Qepën e selinon gjithashtu pritini imët e bashkojini me vezët.

  Step 3
  Mark as Complete

  Shtoni majonezën, mustardën, kripën e piperin e bashkojini mirë të gjitha.

  Step 4
  Mark as Complete

  Para përdorimit, sallatën ftoheni në frigorifer.

  Step 5
  Mark as Complete

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Tortë me kakao
  next
  Tost francez me shije portokalli
  • 604 Views
  • 25 min
  • Serves 2
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  4 vezë të ziera
  2 qepë të njoma
  1 rrënjë selinoje
  4 lugë gjelle majonez
  1 lugëz mustardë
  magdanoz
  kripë dhe piper i zi

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Tortë me kakao
  next
  Tost francez me shije portokalli