0 0
Sanduiç vegjetarian me qiqra

Sanduiç vegjetarian me qiqra

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
400 gr qiqra
1 selino e freskët
1/2 qepë
1 lugë gjelle majonez
1 lugë gjelle lëng limoni
1 lugë gjelle kopër
kripë dhe piper i zi

Ky sanduiç vegjetetarian është pjata perfekte kur duam një drekë shumë të shpejtë dhe të shëndetshme. Me shije!

Përbërësit

Udhëzimet

Shpërndaje
(Visited 428 times, 1 visits today)
Hapi 1
E kam përfunduar këtë hap

Hidhni qiqrat në një enë të madhe dhe shtypini me pirun. Shtoni selinon, qepën, majonezin, lëngun e limonit, kopërin dhe kripën e biberin sipas shijes suaj.

Hapi 2
E kam përfunduar këtë hap

Në një fetë buke vendosni pak sallatë të gjelbër dhe masën e qiqrave. Vendosni një tjetër fetë mbi. Ju bëftë mirë!

i mëparshmi
Smoothie me banane dhe arra
i ardhshmi
Oreo Cheesecake
  • 428 Pamje
  • 3
  • Servon 3
  • Vështirësia: e Lehtë

Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
400 gr qiqra
1 selino e freskët
1/2 qepë
1 lugë gjelle majonez
1 lugë gjelle lëng limoni
1 lugë gjelle kopër
kripë dhe piper i zi

Përzgjedh këtë recetë

You need to login or register to bookmark/favorite this content.

i mëparshmi
Smoothie me banane dhe arra
i ardhshmi
Oreo Cheesecake