0 0
Smoothie me kajsi

Smoothie me kajsi

Ingredients

Adjust Servings:
200 gr kajsi të freskëta
150 gr kos ose jogurt grek
100 ml ujë
1-2 lugë gjelle lëng limoni
mjaltë ose shurup panje sipas dëshirës
Cuisine:

  Erdhi vera e bashkë me të edhe frutat e saj në tryezat tona! A jeni për një smoothie? Të freskët, të shijshëm, pa sheqer, të ushqyeshëm e të shëndetshëm? Kajsitë i kemi, cfarë po presim tjetër?

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 612 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Kajsive u largohet bërthama dhe bashkë me përbërësit e tjerë bluhen në blender, derisa të përfitojmë një lëng kompakt. Ftoheni në frigorifer dhe shijojeni!

  previous
  Mirza Ghasemi- paragjellë iraniane
  next
  Reçel i konkave të pishës
  • 612 Views
  • 10 min
  • Serves 2
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  200 gr kajsi të freskëta
  150 gr kos ose jogurt grek
  100 ml ujë
  1-2 lugë gjelle lëng limoni
  mjaltë ose shurup panje sipas dëshirës

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Mirza Ghasemi- paragjellë iraniane
  next
  Reçel i konkave të pishës