0 0
Smoothie me shalqi

Smoothie me shalqi

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
1.250 ml shalqi
1 lëng limete
250 ml dredhëza të ngrira
125 ml qumësht bajamesh
2 lugë gjelle fara kërpi
1 lugë gjelle shurup panje
Kuzhina:

  Një pije freskuese për ditët e ngrohta të verës. Mos e lini pa provuar.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 527 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Shalqirin pastrojeni e copëtojeni në kubikë.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Të gjithë përbërësit vendosini në blender. Bluajini dhe shërbejini menjëherë.

  Ju bëftë mirë.

  i mëparshmi
  Krem supë me kungulleshka
  i ardhshmi
  Carbonara
  • 527 Pamje
  • Servon 4
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  1.250 ml shalqi
  1 lëng limete
  250 ml dredhëza të ngrira
  125 ml qumësht bajamesh
  2 lugë gjelle fara kërpi
  1 lugë gjelle shurup panje

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Krem supë me kungulleshka
  i ardhshmi
  Carbonara