0 0
Speca me vezë

Speca me vezë

Ingredients

Adjust Servings:
speca
4 vezë
kripë dhe piper i zi
Cuisine:

  Mëngjesi nuk duhet të jetë monoton. Përgatiteni në këtë mënyrë dhe gëzojini më të vegjlit tuaj.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 305 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Specat lajini, thajini. Pastaj prijini në atë mënyrë që t’u ngelet fundi, ndërsa farat hidhini.

  Step 2
  Mark as Complete

  Thyejini vezën dhe vendoseni brenda specit të prerë. Kriposeni e piperoseni sipas dëshirës.

  Step 3
  Mark as Complete

  Skuqini në tigan me vaj ulliri.

  Step 4
  Mark as Complete

  Ju bëfshin mirë.

  previous
  Patatas bravas- një pjatë e shijshme spanjolle
  next
  Mjedra me krem vanilje
  • 305 Views
  • 15 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  speca
  4 vezë
  kripë dhe piper i zi

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Patatas bravas- një pjatë e shijshme spanjolle
  next
  Mjedra me krem vanilje