0 0
Tonik oriental

Tonik oriental

Përbërësit

1/4 ananas
1/2 molla
1 copë xhenxhefil i freskët
ujë
Kuzhina:

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 377 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Ananasin qërojeni e largojani pjesën e mesit.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Mollën e xhenxhefilin lajini mirë.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Më pas të gjitha bashkë bluajini në blender.

  Hapi 4
  E kam përfunduar këtë hap

  Do të përfitoni një shije unike toniku, falë xhenxhefilit që kësaj pijeje i jep një shije pikante.

  i mëparshmi
  Gjellë peshku
  i ardhshmi
  Akullore mente
  • 377 Pamje
  • Vështirësia: Mesatare

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  1/4 ananas
  1/2 molla
  1 copë xhenxhefil i freskët
  ujë

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Gjellë peshku
  i ardhshmi
  Akullore mente