0 0
Toptha të shëndetshëm

Toptha të shëndetshëm

Përbërësit

Për sa persona doni ta shërbeni
6 lugë gjelle rrush i thatë/stafidhe
4 fiq të thatë
6 hurma
4 lugë gjelle bajame të bluara
2 lugëza kakao
1 lugëz lëng limoni
Kuzhina:

  Një ëmbëlsirë e shëndetshme dhe e shijshme.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 996 times, 6 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Të gjithë përbërësit bluani në blender.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Më pas bëjini duart me yndyrë dhe nga masa e fituar bëni toptha të madhësisë së dëshiruar. Topthat e formuar kalojini në kakao e më pas vendosini në enën përkatëse.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Ju bëfshin mirë.

  i mëparshmi
  Sallatë Waldorf
  i ardhshmi
  Role me lajthi
  • 996 Pamje
  • 20 min
  • Servon 6
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përbërësit

  Për sa persona doni ta shërbeni
  6 lugë gjelle rrush i thatë/stafidhe
  4 fiq të thatë
  6 hurma
  4 lugë gjelle bajame të bluara
  2 lugëza kakao
  1 lugëz lëng limoni

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Sallatë Waldorf
  i ardhshmi
  Role me lajthi