0 0
Toptha

Toptha

Kuzhina:

  Një racion i shëndetshëm ëmbëlsire, që duhet ta provoni patjetër.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 855 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Të gjitha frutat e thata i bëjmë bashkë dhe i prejmë në copëza të vogla.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Pastaj frutat përzihen me qumështin e kondenzuar, kokosin, arrat e bajamet.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Pas përzierjes, ua japim formën e rrumbullakët dhe i kalojmë nëpër kokos.

  Ju bëfshin mirë.

  i mëparshmi
  Cheesecake
  i ardhshmi
  Kroketa me patate
  • 855 Pamje
  • 10 min
  • Vështirësia: e Lehtë

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Cheesecake
  i ardhshmi
  Kroketa me patate