0 0
Tortë e shpejtë pa pjekje

Tortë e shpejtë pa pjekje

Kuzhina:

  Një ëmbëlsirë e shpejtë, por shumë e shijshme për ditët kur nuk kemi shumë kohë në duar.

  Përbërësit

  Udhëzimet

  Shpërndaje
  (Visited 3 753 times, 1 visits today)
  Hapi 1
  E kam përfunduar këtë hap

  Për përgatitjen e petave, bëjmë bashkë të gjithë përbërësit adekuatë.

  Hapi 2
  E kam përfunduar këtë hap

  Së pari shtrojmë petën e parë, në mes hedhim një rend biskota jaffa e sipër tyre petën e dytë.

  Hapi 3
  E kam përfunduar këtë hap

  Dekorimi bëhet sipas dëshirës.
  Para shërbimit, ëmbëlsira ftohet në frigorifer.

  i mëparshmi
  Supë me qepë
  i ardhshmi
  Kek me kungulleshka
  • 3 753 Pamje
  • 20 min
  • Vështirësia: Mesatare

  Shpërndajeni në rrjetin tuaj social:

  Apo ju vetëm mund ta kopjoni dhe shpërndani këtë link

  Përzgjedh këtë recetë

  You need to login or register to bookmark/favorite this content.

  i mëparshmi
  Supë me qepë
  i ardhshmi
  Kek me kungulleshka