0 0
Koktej frutash

Koktej frutash

Ingredients

Adjust Servings:
1 kg rrush të zi ose të bardhë
2 molla
1 fetë të qëruar limoni
Cuisine:

  Një pije e lehtë për t’u bërë, por jashtëzakonisht freskuese dhe e shijshme.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 476 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Rrushin e mollët lajini mirë.

  Step 2
  Mark as Complete

  Më pas bashkë me fetën e limonit vendosini në shtrydhëse dhe përgatiseni lëngun.

  Step 3
  Mark as Complete

  VINI RE: Përveç në ngjyrën e koktejit, ngjyra e rrushit që do të përdorni, nuk do të ndikojë edhe në shijen e tij.

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Tortë me cokollatë e vishnje
  next
  Tavë me patate e djath
  • 476 Views
  • 10 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  1 kg rrush të zi ose të bardhë
  2 molla
  1 fetë të qëruar limoni

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Tortë me cokollatë e vishnje
  next
  Tavë me patate e djath