0 0
Lëng me karrota

Lëng me karrota

Cuisine:

  Përmirësoni imunitetin tuaj dhe freskohuni me këtë lëng të shijshëm e të freskët veror.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 808 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Në blender bluajini karrotat.

  Shtoni edhe portokajt, mandarinën dhe xhenxhefilin e qëruar.

  Të gjithë përbërësit bluajini mirë, kullojini dhe shijojini!

  previous
  Krem shtëpiak për lyerjen e bukës
  next
  Akullore me shije vanilje
  • 808 Views
  • Vështirësia: Medium

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Krem shtëpiak për lyerjen e bukës
  next
  Akullore me shije vanilje