0 0
Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit

Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit

Directions

Share

Nëse konsumoni një lugë me bajame të përzier me mjaltë, ju i keni dhuruar vetes një formulë të shëndetshme për të rritur imunitetin, luftuar kolesterolin e keq dhe mbrojtur kundër sëmundjeve të zemrës.

(Visited 2,250 times, 1 visits today)
previous
Molla e gjelbër kundër plakjes
next
Nutella kek
  • 2,250 Views
  • Vështirësia: Medium

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Bookmark this recipe

Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

previous
Molla e gjelbër kundër plakjes
next
Nutella kek