0 0
Molla e gjelbër kundër plakjes

Molla e gjelbër kundër plakjes

Directions

Share

Lëngu i Mollëve të Gjelbra është shumë i pasur me antioksidantë dhe vitamina të tilla si Vitamina A dhe Vitamina C, ndërsa fenolet e pranishme në këtë lëng luajë një rol të madh në vonimin e plakjes së parakohshme.

(Visited 973 times, 1 visits today)
previous
Bukë misri meksikane
next
Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit
  • 973 Views
  • Vështirësia: Medium

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Bookmark this recipe

Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

previous
Bukë misri meksikane
next
Mjaltë me bajame për rritjen e imunitetit