0 0
Sallatë me mollë e selino

Sallatë me mollë e selino

Ingredients

Adjust Servings:
1 rrënjë selinoje
3 molla
1 limon
kripë
vaj ulliri
Cuisine:

  Kjo sallatë freskuese, shkon jashtëzakonisht shume me cdo lloj gjelle.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 206 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Gjysmën e selinos priteni në rrathë, ndërsa pjesën tjetër në shirita.

  Step 2
  Mark as Complete

  Mollët grijini në thela të holla dhe hidhjuni lëngun e një limoni.

  Step 3
  Mark as Complete

  Shtoni edhe kripë sipas dëshirës dhe në fund vaj ulliri.

  Step 4
  Mark as Complete

  Përziejini mirë të gjitha.

  Step 5
  Mark as Complete

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Nutella e ngrohtë
  next
  Njoki (gnocchi) me polenta
  • 206 Views
  • 10 min
  • Serves 2
  • Vështirësia: Medium

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  Adjust Servings:
  1 rrënjë selinoje
  3 molla
  1 limon
  kripë
  vaj ulliri

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Nutella e ngrohtë
  next
  Njoki (gnocchi) me polenta