0 0
Smoothie me shalqi

Smoothie me shalqi

Ingredients

2 feta shalqi
100 gr dredhëza të ngrira
10-12 gr mjaltë
1/2 lëng limoni
5-6 kube akulli
Cuisine:

  Shalqiri është nga pemët e stinës, me të cilat nuk kemi të ngopur. Në variantin që po sjellim ne sot për ju, shalqiri është një pije jashtëzakonisht freskuese dhe e shijshme. Provojeni!

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 2,250 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Të gjithë përbërësit bluhen në blender për disa sekonda.

  Servimi sipas dëshirës.

  previous
  Guacamole me qimnon
  next
  Turli me bamje
  • 2,250 Views
  • 5 min
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Ingredients

  2 feta shalqi
  100 gr dredhëza të ngrira
  10-12 gr mjaltë
  1/2 lëng limoni
  5-6 kube akulli

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Guacamole me qimnon
  next
  Turli me bamje