0 0
Smoothie vitaminoz

Smoothie vitaminoz

Ingredients

Adjust Servings:
2 lugë gjelle banane
2 lugë gjelle bajame të bluara
2 lugë gjelle arra të bluara
2 lugë gjelle fara chia
2 lugë gjelle tërshërë
½ gotë mjedra
½ gotë aronia
2 lugë gjelle mjaltë
qumësht

Një mëngjes përplot vitamina!

Ingredients

Directions

Share
(Visited 738 times, 1 visits today)
Step 1
Mark as Complete

Të gjithë përbërësxit bluhen në blender dhe përpara do të keni mëngjesin më të shijshëm të mundshëm.

previous
Chili con carne
next
Pogaçe e shpejtë e butë
  • 738 Views
  • Serves 4
  • Vështirësia: Easy

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url

Ingredients

Adjust Servings:
2 lugë gjelle banane
2 lugë gjelle bajame të bluara
2 lugë gjelle arra të bluara
2 lugë gjelle fara chia
2 lugë gjelle tërshërë
½ gotë mjedra
½ gotë aronia
2 lugë gjelle mjaltë
qumësht

Bookmark this recipe

Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

previous
Chili con carne
next
Pogaçe e shpejtë e butë