0 0
Supë e ftohtë me avokado

Supë e ftohtë me avokado

Cuisine:

  Një supë e ftohtë shumë e shpejtë dhe e shëndetshme për të gjithë familjen.

  Ingredients

  Directions

  Share
  (Visited 789 times, 1 visits today)
  Step 1
  Mark as Complete

  Trangullin qërojeni nga lëkurat dhe fara, pastrojeni dhe avokadon nga lëkura dhe bërthama dhe të gjithë përbërësit vendosini në një blender ku do t’i bluani derisa të bëhet një masë kremoze.

  Step 2
  Mark as Complete

  Sipas dëshirës mund t’i shtoni më shumë ujë për ta bërë më të hollë.

  Ju bëftë mirë.

  previous
  Bakllava
  next
  Salcë Espagnole
  • 789 Views
  • 15 min
  • Serves 4
  • Vështirësia: Easy

  Share it on your social network:

  Or you can just copy and share this url

  Bookmark this recipe

  Duhet të kyçeni ose regjistroheni që ta ruani këtë recetë.

  previous
  Bakllava
  next
  Salcë Espagnole